Innowacyjna zabawa na szkolenia biznesowe – warsztat dla coachów

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen nie działających dla zysku i administracji samorządowej od zeszłego kwartału promujemy grę integracyjną: Szkoleniowe bicie rekordu w nietypowym wariancie gry w Mega-Magiczne Pisanki (Wstępna nazwa tej gry jest do poprawki – jednak wyraża sens ćwiczenia.)
Oferowaną grę polecamy na szkoleniach z komunikacji, z rozwiazywania konfliktów oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Praktyczne Szkolenia HR.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres zabawy: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Chile
Czas prowadzenia (bez przygotowań): 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksymalnie 16.
Wyposażenie do gry: łuki - sztuk cztery, szczypce do rur - sztuk dziewięć, nożyczki do papieru - sztuk dziewięć, trochę ciastek, paczka rudych zakreslaczy, ramka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Pracownia Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie Beata Strzyżewska, Akademicki Ośrodek Kształcenia Żak - Marek Karpiński, Firma Optimal Dorota Grześko, AFT Sp. z o.o. , „Małkowski – Martech” S.A., “CETI” Andrzej Kolasiński, Fabryka Kuchni sp. z o.o. spółka komandytowa, Gmina i Miasto Pyzdry, Gmina Miłosław, Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, Wielkopolska Organizacja Turystyczna, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, Fundacja "Cairos" Na Rzecz Dzieci Zagrożonych Patologią i Niepełnosprawnych , Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich , Parafia Rzymskokatolicka Matki Boskiej Różańcowej, Stowarzyszenie Dializowanych przy Szpitalu Praskim , Stowarzyszenie Inicjatyw Praskich "Perspektywa" , Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Opiekunów NADZIEJA, Stowrzyszenie Geografów Polskich, TKKF "Olszynka Grochowska", Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych "MAZOWIACY" działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Gra była również stosowana na studiach doktoranckich „Pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia”

LITERATURA:
Wykładowcom zainteresowanym tym narzędziem proponujemy niniejsze opracowania:
 • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
 • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
 • Procesy biznesowe w praktyce-Marek Piotrowski
 • Dlaczego nie jesteśmy bogaci-Grzegorz Wójtowicz, Anna Wójtowicz
 • Zrównoważone przedsiębiorstwo-Wojciech Przychodzeń
 • Stephen R. Covey. Mądrość i pasja-Stephen R. Covey


 • SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Radłów, pensjonat Quality Silesian, ulica Saska 3a
  Cena programu: 3000 zł plus podatek VAT. Dajemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – sześć miesięcznych rat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: kreplach- pierożki żydowskie w rosole . Drugie danie: Pieczona kaczka w sosie jabłkowo-żurawinowym w kompozycji z jabłkiem pieczonym,kluskami śląskimi i zasmażanymi buraczkami . Deser: Kremowe babeczki w papilotkach. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

  16.08.2016. 00:08